Zapraszamy do obejrzenia fotografii z ŚDM 2016 - Dni w Diecezjach - Przemyśl

Autorem Galerii jest Grzegorz Pankiewicz

IMG_0591

 
plakat_przemysl-sdm
 

                           SKRÓCONY PLAN ŚDM W PRZEMYŚLU

PlanSDM

 
Kochani,
posyłamy wakacyjne pozdrowienia:) z dobrą nowiną, że już wkrótce Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej (20-25 lipca 2016), z udziałem pielgrzymów z różnych krajów świata. Bardzo nas cieszą tak liczne zgłoszenia na letnią edycję warsztatów formacyjno-muzycznych.
Zapowiada się piękna twórczość i równie piękna posługa ewangelizacyjna
w międzynarodowym składzie, wszak wielu naszych Gości (m. in. Australia, Malezja) zadeklarowało udział w warsztatach Diakonii Muzycznej.
Posyłamy mocne Boże Szczęść i prosimy o ?Zdrowaś? w intencji ŚDM
w Przemyślu i w całej archidiecezji.
Laudate Dominum, omnes gentes ? Alleluja!
Monika Brewczak
Anna Antoniewska ? Dubiel
ks. Tadeusz Biały
Kochani,
posyłamy wakacyjne pozdrowienia:) z dobrą nowiną, że już wkrótce Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej (20-25 lipca 2016), z udziałem pielgrzymów z różnych krajów świata. Bardzo nas cieszą tak liczne zgłoszenia na letnią edycję warsztatów formacyjno-muzycznych.  
Zapowiada się piękna twórczość i równie piękna posługa ewangelizacyjna w międzynarodowym składzie, wszak wielu naszych Gości (m. in. Australia, Malezja) zadeklarowało udział w warsztatach Diakonii Muzycznej.
Posyłamy mocne Boże Szczęść i prosimy o "Zdrowaś" w intencji ŚDM w Przemyślu i w całej archidiecezji.  

                       Laudate Dominum, omnes gentes - Alleluja!

                                                           Monika Brewczak
                                                   Anna Antoniewska - Dubiel
                                                             ks. Tadeusz Biały
 
Zapraszamy do pobrania zaproszenia Witaj na najlbliższe Warsztaty Diakonii podczas "Dni w Diecezjach" ŚDM.
Plik do pobrania w formacie PDF 
 
Zapraszamy do lektury Listu Pasterskiego Abp Adama Szala skierowanego do młodzieży w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży w Polsce, poprzedzonymi tak zwanymi "Dniami w Diecezji", które chcemy przeżyć jako Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej z udziałem młodych z różnych krajów, w dniach 20-25 lipca 2016 r.
Plik do pobrania w formacie PDF  
 
Młodych, począwszy od gimnazjum, zapraszamy do posługi w Diakonii Muzycznej Archidiecezji Przemyskiej, która animuje ważne wydarzenia wiary. Letnia edycja warsztatów formacyjno-muzycznych odbędzie w dniach 20-25 lipca 2016 r. w Przemyślu, w ramach tzw. ?Dni w Diecezji? czyli Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej z udziałem młodych pielgrzymów ze świata.

Młodych, począwszy od gimnazjum, zapraszamy do posługi w Diakonii Muzycznej Archidiecezji Przemyskiej, która animuje ważne wydarzenia wiary. Letnia edycja warsztatów formacyjno-muzycznych odbędzie w dniach 20-25 lipca 2016 r. w Przemyślu, w ramach tzw. "Dni w Diecezji" czyli Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej z udziałem młodych pielgrzymów ze świata.
Podczas zajęć zostanie przygotowany repertuar pieśni, także w języku łacińskim i angielskim na Wieczór Chwały w Przemyślu (piątek, 22 lipca br., godz. 20.00 - Rynek) oraz na Mszę św. posłania do Krakowa, w której wezmą udział wszyscy uczestnicy międzynarodowego spotkania w przemyskim Ein Karim oraz mieszkańcy Przemyśla (sobota, 23 lipca br. godz. 15.00 - Rynek). Zgłoszenia do 26 czerwca 2016 r. na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; kom: 608 426 226; 
Duszpasterzy i katechetów prosimy o zachęcenie młodych do posługi ewangelizacyjnej w Diakonii Muzycznej.
Informacje na www.diakmuz.pl oraz mlodziez.przemyska.pl;

                                                                        Monika Brewczak 
                                                                Anna Antoniewska-Dubiel
                                                                       Ks. Tadeusz Biały 
warsztatylipiec3
 
Kochani,
bardzo Wam dziękujemy za piękne animowanie Wieczoru Świętych Obcowania w Przemyślu (1 czerwca 2016). Tak, termin spotkania nie był łatwy ? tym większa nasza wdzięczność i radość, że w tak znakomitej ilości zebraliśmy się w stolicy archidiecezji.
Kochani, 
bardzo Wam dziękujemy za piękne animowanie Wieczoru Świętych Obcowania w Przemyślu (1 czerwca 2016). Tak, termin spotkania nie był łatwy - tym większa nasza wdzięczność i radość, że w tak znakomitej ilości zebraliśmy się w stolicy archidiecezji.
Słowa podziękowania kierujemy w stronę dyskretnego Darczyńcy - białe kwiaty we włosach naszych dziewcząt wyjątkowo pięknie korespondowały z klimatem świętego wieczora. 
Bardzo cenimy sobie także obecność waszych Rodziców i jesteśmy pewni, że święty Jan Paweł II  - z okna Domu Ojca - z dumą patrzył na tańczących i śpiewających Panu nową pieśń!
Posyłamy mocne Boże Szczęść i pozostajemy z radosną nadzieją na wakacyjne spotkanie podczas Międzynarodowych Warsztatów Diakonii Muzycznej w Przemyskim Ein Karim (20-25 lipca 2016).

                                                          Monika Brewczak
                                                   Anna Antoniewska-Dubiel
                                                          ks. Tadeusz Biały
 
dm12
rewers
Fundacja "Opoka" - www.opoka.org.pl
Z Radia Fara :
Archidiecezja Przemyska
Polecamy :