Młodych, począwszy od gimnazjum, zapraszamy do posługi w Diakonii Muzycznej Archidiecezji Przemyskiej, która animuje ważne wydarzenia wiary. Letnia edycja warsztatów formacyjno-muzycznych odbędzie w dniach 20-25 lipca 2016 r. w Przemyślu, w ramach tzw. ?Dni w Diecezji? czyli Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej z udziałem młodych pielgrzymów ze świata.

Młodych, począwszy od gimnazjum, zapraszamy do posługi w Diakonii Muzycznej Archidiecezji Przemyskiej, która animuje ważne wydarzenia wiary. Letnia edycja warsztatów formacyjno-muzycznych odbędzie w dniach 20-25 lipca 2016 r. w Przemyślu, w ramach tzw. "Dni w Diecezji" czyli Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej z udziałem młodych pielgrzymów ze świata.
Podczas zajęć zostanie przygotowany repertuar pieśni, także w języku łacińskim i angielskim na Wieczór Chwały w Przemyślu (piątek, 22 lipca br., godz. 20.00 - Rynek) oraz na Mszę św. posłania do Krakowa, w której wezmą udział wszyscy uczestnicy międzynarodowego spotkania w przemyskim Ein Karim oraz mieszkańcy Przemyśla (sobota, 23 lipca br. godz. 15.00 - Rynek). Zgłoszenia do 26 czerwca 2016 r. na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; kom: 608 426 226; 
Duszpasterzy i katechetów prosimy o zachęcenie młodych do posługi ewangelizacyjnej w Diakonii Muzycznej.
Informacje na www.diakmuz.pl oraz mlodziez.przemyska.pl;

                                                                        Monika Brewczak 
                                                                Anna Antoniewska-Dubiel
                                                                       Ks. Tadeusz Biały 
warsztatylipiec3
 
Kochani,
bardzo Wam dziękujemy za piękne animowanie Wieczoru Świętych Obcowania w Przemyślu (1 czerwca 2016). Tak, termin spotkania nie był łatwy ? tym większa nasza wdzięczność i radość, że w tak znakomitej ilości zebraliśmy się w stolicy archidiecezji.
Kochani, 
bardzo Wam dziękujemy za piękne animowanie Wieczoru Świętych Obcowania w Przemyślu (1 czerwca 2016). Tak, termin spotkania nie był łatwy - tym większa nasza wdzięczność i radość, że w tak znakomitej ilości zebraliśmy się w stolicy archidiecezji.
Słowa podziękowania kierujemy w stronę dyskretnego Darczyńcy - białe kwiaty we włosach naszych dziewcząt wyjątkowo pięknie korespondowały z klimatem świętego wieczora. 
Bardzo cenimy sobie także obecność waszych Rodziców i jesteśmy pewni, że święty Jan Paweł II  - z okna Domu Ojca - z dumą patrzył na tańczących i śpiewających Panu nową pieśń!
Posyłamy mocne Boże Szczęść i pozostajemy z radosną nadzieją na wakacyjne spotkanie podczas Międzynarodowych Warsztatów Diakonii Muzycznej w Przemyskim Ein Karim (20-25 lipca 2016).

                                                          Monika Brewczak
                                                   Anna Antoniewska-Dubiel
                                                          ks. Tadeusz Biały
 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Uroczystości Rocznicowych /materiały zamieszczone na stronie Archidiecezji - przemyska.pl

25_lat_jpii_taniec_uwielbienia48

 

 
KOnstytucja
 
Kochani,
bardzo dziękujemy każdej i każdemu z Was:) za twórczy udział w warsztatach formacyjno-muzycznych (18-20 marca 2016). Dzięki duchowym i muzycznym ćwiczeniom mogliśmy podjąć ? w tak znakomitej ilości oraz jakości ? posługę ewangelizacyjną podczas małego SMAP-u w Przemyślu  (19-20 marca 2016). Niech Bóg będzie uwielbiony w Waszym oddaniu się sprawie radosnego głoszenia Dobrej Nowiny.
Życzymy błogosławionych Świąt Wielkanocnych, także dla Rodziców i tchnienia Ducha Świętego na kolejne wyzwania ewangelizacyjne? m. in. Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej z udziałem pielgrzymów ze świata (20-25 lipca 2016).
Dołączamy także świąteczny upominek ? galerię zdjęć z ostatnich wydarzeń przygotowaną przez naszego fotografa Grzegorza Pankiewicza, którego wdzięcznie pozdrawiamy:)
Monika Brewczak
Anna Antoniewska-Dubiel
Ks. Tadeusz Biały

Kochani, 
bardzo dziękujemy każdej i każdemu z Was:) za twórczy udział w warsztatach formacyjno-muzycznych (18-20 marca 2016). Dzięki duchowym i muzycznym ćwiczeniom mogliśmy podjąć - w tak znakomitej ilości oraz jakości - posługę ewangelizacyjną podczas małego SMAP-u w Przemyślu  (19-20 marca 2016). Niech Bóg będzie uwielbiony w Waszym oddaniu się sprawie radosnego głoszenia Dobrej Nowiny.Życzymy błogosławionych Świąt Wielkanocnych, także dla Rodziców i tchnienia Ducha Świętego na kolejne wyzwania ewangelizacyjne ... m. in. Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej z udziałem pielgrzymów ze świata (20-25 lipca 2016).

Dołączamy także świąteczny upominek - galerię zdjęć z ostatnich wydarzeń przygotowaną przez naszego fotografa Grzegorza Pankiewicza, którego wdzięcznie pozdrawiamy:)                                                      Monika Brewczak
                                               Anna Antoniewska-Dubiel
                                                      Ks. Tadeusz Biały

IMG_7041

 

Prezentujemy video z Koncertu Diakonii Muzycznej Archidiecezji Przemyskiej w Archikatedrze, 21 lutego 2016 r. (na zakończenie zimowej edycji warsztatów formacyjno-muzycznych, 15-21 lutego 2016). Koncert był dedykowany Rodzicom młodych artystów oraz dyskretnemu Darczyńcy, który obdarował Diakonię okazałym i smacznym tortem.
Autorem filmu jest p. Dariusz Bujalski, któremu bardzo dziękujemy:) 

 

Raz jeszcze prezentujemy zimową edycję warsztatów Diakonii Muzycznych (15-21 lutego 2016), tym razem "okiem" kamery. Naszej twórczości wokalno-muzycznej towarzyszyła ekipa TVP Rzeszów i powstał program pt. ŚDM Kraków - Przystanek Podkarpacie.
Życzymy miłego słuchania i oglądania. 

Ps. Aby obejrzeć audycję konieczne jest obejrzenie reklam.

warsz2016

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Warsztatów Formacyjno Muzycznych w Przemyślu 15-21.02.2016r.
Autorem zdjęć jest Grzegorz Pankiewicz
Autorka torta Maria Szulikowska
Bardzo dziękujemy autorom za zdjęcia i słodkości.

1aIMG_9336

 
dm12
rewers
Z Radia Fara :
Archidiecezja Przemyska
Polecamy :