Zapraszamy do obejrzenia fotografii z Próby Generalnej SMAP w Ustrzykach Dolnych, która odbyła się w Bursie Szkolnej w Przemyślu 18 marca 2017r.

Autorem Galerii jest Pani Dorota Lasota

IMGP6110

 
SMAP2017
 
Zapraszamy do pobrania zaproszenia "Witaj" na Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Ustrzykach Dolnych.

Plik do pobrania w formacie PDF
 
smap2017_plakat
 

Kochani,

już trzy tygodnie upłynęły od naszych warsztatów. Raz jeszcze dziękujemy Wam za twórczy udział, potwierdzający gotowość posługi ewangelizacyjnej w Diakonii Muzycznej.

Nasze wspomnienia warsztatowe są wdzięczne i słodkie ... a to za sprawą dyskretnego DARCZYŃCY:), któremu również bardzo dziękujemy za obdarowanie wyśmienitym tortem.

Drodzy,

nie siadamy na kanapie, która usypia - jak mówił papież Franciszek  podczas nocnego czuwania ŚDM w Brzegach. Czas wyruszyć do Przemyśla na próbę generalną Diakonii Muzycznej zaplanowaną na 18 marca 2017r. (sobota) w godz. 10.00 - 16.30 ( z przerwą na obiad w Bursie).

Prosimy,

tak zapomnijcie swój kalendarz, abyśmy spotkali się w pełnym składzie i wraz z sekcją muzyczną dopracowali repertuar pieśni na SMAP w Ustrzykach Dolnych.

 

Ponadto:

1. Na próbę generalną zapraszamy także tych, którym nagła zmiana terminu Zimowych warsztatów uniemożliwiła udział w zajęciach - bardzo liczymy na Waszą obecność !

2. Rodziców prosimy, aby zechcieli wam tego dnia towarzyszyć - służyć "transportem", co niewątpliwie usprawni logistykę przyjazdu i odjazdu.

3. Dla rodziców mamy przygotowaną niespodziankę - pakiet  Piękny Przemyśl ( możliwość zwiedzania z przewodnikiem m.in. katedralnych podziemi, muzeów, itp).

4. Posyłamy mocne Boże Szczęść i prosimy o modlitwę w intencji naszej posługi.

Ps.

Ważna wiadomość z  ostatniej chwili : Diakonia  Muzyczna  ma nowy  adres poczty  elektronicznej:   e-mail:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  -  bieżącą  korespondencję  prowadzić  będzie  pani Ewelina Szewczyk, a w najbliższym czasie wyślemy "Witaj".  

Pani  Ani:)  -  w  imieniu  całej  Diakonii  Muzycznej  -  bardzo  serdecznie  dziękujemy  za długie lata twórczej posługi na rzecz Diakonii Muzycznej -Bóg zapłać!

 

Zapraszamy do obejrzenia fotografii z Warsztatów Formacyjno-Muzycznych w Przemyślu 23.01-27.01.2017r.

Autorem Galerii jest Karolina Molenda

DSC03472 

 
Diakonia Tańca Uwielbienia i Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej organizują warsztaty ?TAŃCA UWIELBIENIA?. Pierwsza sesja warsztatowa odbędzie się w sobotę - 11 lutego br., od godz. 10.00 do 15.00 - w Bursie Szkolnej przy ul. Chopina 1 w Przemyślu. Podczas zajęć zostanie przygotowany specjalny układ taneczny na wielki finał czyli Wielkanocny Taniec Uwielbienia (niedziela, 23.04.br., godz. 15.00, Plac Niepodległości). Dokładne informacje na stronie przemyska.pl, na plakatach i fb DTU.
Diakonia Tańca Uwielbienia i Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej organizują warsztaty "TAŃCA UWIELBIENIA". Pierwsza sesja warsztatowa odbędzie się w sobotę - 11 lutego br., od godz. 10.00 do 15.00 - w Bursie Szkolnej przy ul. Chopina 1 w Przemyślu. Podczas zajęć zostanie przygotowany specjalny układ taneczny na wielki finał czyli Wielkanocny Taniec Uwielbienia (niedziela, 23.04.br., godz. 15.00, Plac Niepodległości). Dokładne informacje na stronie przemyska.pl, na plakatach i fb DTU.
Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w sesjach warsztatowych.

                    Beata Hermaszewska i Sławomir Jakubiec - moderatorzy DTU
                              ks. Tadeusz Biały - duszpasterz młodzieży AP 

plakatdt 
 
Tematy ŚDM na najbliższe trzy lata
                                    Tematy ŚDM na najbliższe trzy lata

Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej informuje, że 22 listopada 2017 r.
Stolica Apostolska podała tematy kolejnych Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w
najbliższych trzech latach: 
2017 - Wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny, a święte jest Jego imię  (Łk 1, 49)
2018 - Nie bój się Maryjo, znalazłaś bowiem łaskę u Boga (Łk1,30)
2019 - Oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa twego (Łk1,38)
Tekst źródłowy można znaleźć w poniższym linku
Ponadto:
Materiały formacyjne programu #zejdzzkanapy - przeznaczone dla młodzieży na każdy miesiąc
nowego roku duszpasterskiego będą dostępne na stronie - kdm.org.pl i mlodziez.przemyska.pl;
publikacja materiałów na miesiąc grudzień już 26 listopada 2016 r.

                                                    Ks. Tadeusz Biały - duszpasterz młodzieży AP
 
 
dm12
rewers
Fundacja "Opoka" - www.opoka.org.pl
Z Radia Fara :
Archidiecezja Przemyska
Polecamy :