MAGAZYN KATOLICKI TVP RZESZÓW - SMAP USTRZYKI DOLNE 2017r.

SMAP1

SMAP2

 
Kochani,
ustrzycki SMAP (7-9 kwietnia 2017) kolejny raz przekonał nas jak dobry jest Pan Bóg ? uśmiechnął się do wszystkich m. in. przez błękit nieba:); hojnie pobłogosławił także Diakonii Muzycznej w jej twórczości artystycznej i ewangelizacyjnej. Niewątpliwie, przez piękny śpiew i muzykę Chrystus miał jeszcze większa siłę przebicia do serc kilku tysięcy dziewcząt i chłopców.
Niech Bóg będzie uwielbiony w posłudze Diakonii Muzycznej i w twórczej obecności każdej i każdego z Was w stolicy Bieszczadów.
Życzymy Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy - ciągłego otwierania się na tchnienie Ducha Świętego, byśmy w Jego mocy śpiewali Ewangelię, także codziennym życiem i z entuzjazmem podejmowali kolejne wyzwania ewangelizacyjne ? Alleluja, Alleluja!
Ks. Tadeusz Biały i Monika Brewczak
Ps.
W znaku misji bieszczadzki Anioł Posłania wręczył nam bilet misjonarza z katalogiem zadań apostolskich, pośród których ?szósty? odnosi się w sposób szczególny do Diakonii Muzycznej -  ?Być pięknym i twórczym?. To znakomita inspiracja, aby już teraz pomyśleć i ?zaklepać? termin wakacyjnej edycji warsztatów muzycznych (21-25 sierpnia 2017 r.).
Kochani,
ustrzycki SMAP (7-9 kwietnia 2017) kolejny raz przekonał nas jak dobry jest Pan Bóg - uśmiechnął się do wszystkich m. in. przez błękit nieba:); hojnie pobłogosławił także Diakonii Muzycznej w jej twórczości artystycznej i ewangelizacyjnej. Niewątpliwie, przez piękny śpiew i muzykę Chrystus miał jeszcze większa siłę przebicia do serc kilku tysięcy dziewcząt i chłopców.  
Niech Bóg będzie uwielbiony w posłudze Diakonii Muzycznej i w twórczej obecności każdej i każdego z Was w stolicy Bieszczadów.
Życzymy Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy - ciągłego otwierania się na tchnienie Ducha Świętego, byśmy w Jego mocy śpiewali Ewangelię, także codziennym życiem i z entuzjazmem podejmowali kolejne wyzwania ewangelizacyjne - Alleluja, Alleluja!

                                                           Ks. Tadeusz Biały i Monika Brewczak

Ps.W znaku misji bieszczadzki Anioł Posłania wręczył nam bilet misjonarza z katalogiem zadań apostolskich, pośród których "szósty" odnosi się w sposób szczególny do Diakonii Muzycznej -  "Być pięknym i twórczym". To znakomita inspiracja, aby już teraz pomyśleć i "zaklepać" termin wakacyjnej edycji warsztatów muzycznych (21-25 sierpnia 2017 r.).
 

                                              Idźcie i ...śpiewajcie Ewangelię

 

Młodzi posługujący w Diakonii Muzycznej AP bardzo odpowiedzialnie podeszli do sprawy Jezusa z Nazaretu, którego Ewangelię śpiewać będą podczas SMAP w Ustrzykach Dolnych (7-9 kwietnia 2017).
Młodzi posługujący w Diakonii Muzycznej AP bardzo odpowiedzialnie podeszli do sprawy Jezusa z Nazaretu, którego Ewangelię śpiewać będą podczas SMAP w Ustrzykach Dolnych (7-9 kwietnia 2017).
W sobotę (18 marca br.) na próbie generalnej stawiła się ponad setka młodych artystów, aby szlifować struny głosowe, instrumentalne i struny duszy na ustrzycki SMAP.
A to wszystko ze względu na Jezusa, który potrzebuje dzisiaj wiernych i dobrych uczniów zatroskanych o jakość ewangelizacji, również przez śpiew i muzykę. 
Naszym artystom towarzyszyli także rodzice, a zajęcia prowadziła dr Monika Brewczak, dyrygent Diakonii.
Niżej prezentujemy foto-relację  z sobotniej twórczości w obiektywie p. Doroty Lasota, której bardzo dziękujemy za utrwalenie chwili i klimatu

                                                             ks. Tadeusz Biały
 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia fotografii z Próby Generalnej SMAP w Ustrzykach Dolnych, która odbyła się w Bursie Szkolnej w Przemyślu 18 marca 2017r.

Autorem Galerii jest Pani Dorota Lasota

IMGP6110

 
SMAP2017
 
Zapraszamy do pobrania zaproszenia "Witaj" na Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Ustrzykach Dolnych.

Plik do pobrania w formacie PDF
 
smap2017_plakat
 

Kochani,

już trzy tygodnie upłynęły od naszych warsztatów. Raz jeszcze dziękujemy Wam za twórczy udział, potwierdzający gotowość posługi ewangelizacyjnej w Diakonii Muzycznej.

Nasze wspomnienia warsztatowe są wdzięczne i słodkie ... a to za sprawą dyskretnego DARCZYŃCY:), któremu również bardzo dziękujemy za obdarowanie wyśmienitym tortem.

Drodzy,

nie siadamy na kanapie, która usypia - jak mówił papież Franciszek  podczas nocnego czuwania ŚDM w Brzegach. Czas wyruszyć do Przemyśla na próbę generalną Diakonii Muzycznej zaplanowaną na 18 marca 2017r. (sobota) w godz. 10.00 - 16.30 ( z przerwą na obiad w Bursie).

Prosimy,

tak zapomnijcie swój kalendarz, abyśmy spotkali się w pełnym składzie i wraz z sekcją muzyczną dopracowali repertuar pieśni na SMAP w Ustrzykach Dolnych.

 

Ponadto:

1. Na próbę generalną zapraszamy także tych, którym nagła zmiana terminu Zimowych warsztatów uniemożliwiła udział w zajęciach - bardzo liczymy na Waszą obecność !

2. Rodziców prosimy, aby zechcieli wam tego dnia towarzyszyć - służyć "transportem", co niewątpliwie usprawni logistykę przyjazdu i odjazdu.

3. Dla rodziców mamy przygotowaną niespodziankę - pakiet  Piękny Przemyśl ( możliwość zwiedzania z przewodnikiem m.in. katedralnych podziemi, muzeów, itp).

4. Posyłamy mocne Boże Szczęść i prosimy o modlitwę w intencji naszej posługi.

Ps.

Ważna wiadomość z  ostatniej chwili : Diakonia  Muzyczna  ma nowy  adres poczty  elektronicznej:   e-mail:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  -  bieżącą  korespondencję  prowadzić  będzie  pani Ewelina Szewczyk, a w najbliższym czasie wyślemy "Witaj".  

Pani  Ani:)  -  w  imieniu  całej  Diakonii  Muzycznej  -  bardzo  serdecznie  dziękujemy  za długie lata twórczej posługi na rzecz Diakonii Muzycznej -Bóg zapłać!

 
dm12
rewers
Z Radia Fara :
Archidiecezja Przemyska
Polecamy :