Świadectwo Ani wypowiedziane - 30 kwietnia 2011 r., g. 20.00  - w Przemyślu (Rynek Miasta) podczas Modlitewnego Czuwania w Wigilię Uroczystości Beatyfikacji Jana Pawła II (01.05.2011)

Więcej…

 
Kochani!,
bardzo dziekuję Wam za przyjazd do Przemyśla, by w sobotni wieczór - 30 kwietnia 2011 r. - animować Modlitewne Czuwanie w Wigilię Uroczystości Beatyfikacji Jana Pawła II. Cieszę się, że Pan Bóg dał dobrą pogodę i, że na rynku przemyskim zgromadziło się kilka tysięcy osób! Jestem przekonany, że w ten historyczny wieczór, Jan Paweł II z dumą patrzył na modlący się i czuwający Przemyśl. w tym także i na Diakonię Muzyczną pod batutą p. Moniki Brewczak. Zaprezentowane nowe Oratorium "Pokolenie JP II" i animacja Liturgii, stworzyły klimat modlitewnego obcowania z bł. Janem Pawłem II i ze Wszystkimi Świętymi. Kto uczestniczył w czuwaniu to potwierdzi, że tego sobotniego wieczora niebo łączyło się z ziemią...; Dziekuję także za obecność Pedagogom i Rodzicom, którzy coraz częściej  towarzyszą Diakonii  podczas takich wydarzeń wiary. W tych dniach odpocznijcie trochę, ale pamiętajcie i o nauce (ważne!), a już wkrótce (14-16 października 2011) w Przemyślu odbędzie się Ogólnopolskie Dziękczynienie za Beatyfikację Jana Pawła II z udziałem Episkopatu Polski czyli Księzy Biskupów ze wszystkich polskich diecezji. Planowany jest także twórczy udział Diakonii w tych papieskich uroczystosciach. poprzedzony, jak zwykle, warsztatami formacyjno-muzycznymi. Boże Szczęść!
Ks. Tadeusz Biały - duszpasterz Diakonii  Muzycznej
 

Pozdrawiam całą Załogę Diakonii Muzycznej z radosną informacją, że w piątek - 26 listopada br., o godz. 18.00 - w Lesku (Synagoga) odbędzie się wielki "Koncert Doktorski" pani Moniki Brewczak. Wszystkich posługujących w Diakonii prosimy o modlitewne wsparcie naszej Pani Dyrygent, a mieszkających w Lesku i w okolicy o udział w Koncercie.

Pani Moniko - gratulujemy kolejnych osiągnięć intelektualnych i artystycznych. Boże Szczęść!

                                                                                                 Ks. Tadeusz Biały

 
dm12
rewers
Z Radia Fara :
Archidiecezja Przemyska
Polecamy :