Kochani,
już odliczamy godziny do Spotkania w Radymnie. Cieszymy się z rekordowej liczby zgłoszeń na SMAP i równie znakomitej ilości osób posługujących w Diakonii Muzycznej. Przed nami czas pięknych spotkań z Panem Bogiem i z ludźmi - "Błogosławcie Pana, wszystkie ludy ziemi.."
                                                      Do zobaczenia. Boże Szczęść:).      
                                                 Monika Brewczak i ks. Tadeusz Biały
Ps.
Posyłamy program naszych zajęć w Radymnie i prosimy, aby każdy się w niego "zaopatrzył".

 Program
 

W niedzielę - 8 kwietnia 2018 r., o godz. 14.00 - na Placu Niepodległości w Przemyślu odbędzie się Wielkanocny Taniec Uwielbienia. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną wielbić Boga tańcem. Przyjdź i raduj się z nami ze zmartwychwstania Chrystusa!. Informacje na stronach - przemyska.pl i Fb DTU.

W imieniu zapraszających
Ks. Tadeusz Biały - duszpasterz akademicki

dtu0418

 
oredzie
 
witaj0318
 
Kochani:),
odliczamy już dni do zimowej edycji warsztatów Diakonii Muzycznej. Bardzo cieszymy się na wielkie zainteresowanie feryjną twórczością i bardzo prosimy o dotrzymanie terminu zgłoszeń ? do 23 stycznia br. Zapowiada się sporo ?atrakcji? wokalnych, muzycznych i duchowych, a to wszystko na większą chwałę Boga i pożytek Diakonii oraz ludzi, którym głosić będziemy Ewangelię przez śpiew i muzykę podczas SMAP - u w Radymnie.
Kochani:),
odliczamy już dni do zimowej edycji warsztatów Diakonii Muzycznej. Bardzo cieszymy się na wielkie zainteresowanie feryjną twórczością i bardzo prosimy o dotrzymanie terminu zgłoszeń - do 23 stycznia br. Zapowiada się sporo "atrakcji" wokalnych, muzycznych i duchowych, a to wszystko na większą chwałę Boga i pożytek Diakonii oraz ludzi, którym głosić będziemy Ewangelię przez śpiew i muzykę podczas SMAP - u w Radymnie.
Nie spuszczajcie z poziomu nauki w szkole i trzymajcie się zdrowo:)!.
Niewątpliwie, te "uwarunkowania" zapewnią nam komfort - dobry klimat wspólnotowego przebywania w "Muzycznym Wieczerniku". 
Będą z nami również nasi pasterze - ks. bp Stanisław Jamrozek (2 lutego) i ks. abp Adam Szal (4 lutego). Słowem - zbliża się czas twórczych zajęć i równie pięknych spotkań z Panem Bogiem oraz z ludźmi.
Serdecznie pozdrawiamy, posyłam mocne Boże Szczęść i... do zobaczenia:)

                                              Ks. Tadeusz Biały i Monika Brewczak  
 
 
 
Śpiewajcie Panu pieśń nową,
śpiewajcie Panu, wszystkie krainy!
Śpiewajcie Panu, błogosławcie Jego imię,
z dnia na dzień głoście Jego zbawienie!
Rozgłaszajcie Jego chwałę wśród narodów,
Jego cuda - wśród wszystkich ludów!
Bo wielki jest Pan i godzien wielkiej chwały
(Psalm 96, 1-4)

Śpiewajcie Panu pieśń nową, 
śpiewajcie Panu, wszystkie krainy! 
Śpiewajcie Panu, błogosławcie Jego imię, 
z dnia na dzień głoście Jego zbawienie! 
Rozgłaszajcie Jego chwałę wśród narodów, 
Jego cuda - wśród wszystkich ludów! 
Bo wielki jest Pan i godzien wielkiej chwały
                               (Psalm 96, 1-4)

warsztaty-styczen2018

 
Zapraszamy do pobrania zaproszenia "Witaj" na najbliższe Warsztaty Diakonii Muzycznej od 30 stycznia do 4 lutego 2018r. w Przemyślu.

Plik do pobrania w formacie  PDF
 
Zimowa edycja warsztatów Diakonii Muzycznej w Przemyślu
30 stycznia - 4 lutego 2018 r.

Zimowa edycja warsztatów Diakonii Muzycznej w Przemyślu 30 stycznia - 4 lutego 2018 r.

Młodych kochających śpiew i muzykę zapraszamy do posługi ewangelizacyjnej w Diakonii Muzycznej Archidiecezji Przemyskiej, która animuje ważne wydarzenia wiary. Zimowa edycja warsztatów formacyjno-muzycznych odbędzie się w dniach od 30 stycznia do 4 lutego 2018 r. w Przemyślu. Podczas zajęć zostanie przygotowany repertuar pieśni na Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Radymnie (23-25 marca 2018). Popracujemy także nad kolejnym fragmentem muzycznej opowieści o Męczennikach z Markowej. 
Zgłoszenia do 23 stycznia 2018 r. na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; tel. 608 426 226; 
Duszpasterzy, katechetów i nauczycieli prosimy, by zachęcili młodych do posługi ewangelizacyjnej w Diakonii Muzycznej (korzyść z udziału w zajęciach jest spora, wszak młodzi wracają do parafii i szkoły z nowym repertuarem i z dobrym warsztatem wokalno-muzycznym)
Informacje: www.diakmuz.pl; FB Diakonia Muzyczna.

                           W imieniu Diakonii Muzycznej 
                                                          ks. Tadeusz Biały
Kochani,
już wkrótce pojawi się więcej informacji szczegółowych odnośnie do zimowej edycji warsztatów Diakonii Muzycznej, a póki co, bardzo Was prosimy o promocję naszej twórczości i zachęcenie swoich koleżanek i kolegów do posługi ewangelizacyjnej przez śpiew i muzykę -"Niech każdy z was ma odwagę obiecać Duchowi Świętemu, że przyprowadzi jednego młodego do Jezusa Chrystusa w sposób jaki uzna za najlepszy" (Benedykt XVI - Orędzie na ŚDM w Sydney 2008). 
Posyłamy mocne Boże Szczęść:)
                                              Monika Brewczak i Ks. Tadeusz Biały
 
dm12
rewers
Z Radia Fara :
Archidiecezja Przemyska
Polecamy :