witai0319
 

wieczory_zaufania_plakat_03-2019

 

W drugi czwartek miesiąca - 14 marca ogodz. 18.00 - odbędzie się kolejny Wieczór Zaufania u Ojców Reformatów w Przemyślu pod hasłem Nie jest dobrze być człowiekowi samemu (Tb 8,6b). W programie m.in. Msza Świętao rozpoznanie woli Bożej, także w intencji o dobrą żonęi dobrego męża.

Gośćmi wieczoru będą Julia i Małgorzata Gredes - uczestniczki ŚDM w Panamie (styczeń 2019).
Siostry Gredes podzielą się panamskim doświadczeniem pt. "Zaufałyśmy Bogu i osiągnęłyśmy małe niebo na ziemi".
Bardzo serdecznie zapraszamy na marcowy wieczór zaufania.

 

                                                                      ks. Tadeusz Biały
                                               i studenci z Duszpasterstwa Akademickiego

 
Witaj_19
 

"I nagle przyłączyło się do anioła mnóstwo zastępów niebieskich, które wielbiły Boga słowami: "Chwała Bogu na wysokościach, a na ziemi pokój ludziom Jego upodobania" (Łk 2, 13-14) - przez udział w lutowych warsztatach formacyjno-muzycznych i przez posługę w Diakonii Muzycznej AP - przyłączymy się do "zastępów niebieskich" i wyśpiewamy "Chwałę Bogu na wysokościach" podczas SMAP - Dukla 2019 - hej kolęda, kolęda!

Młodych (od kl. VII) kochających śpiew i muzykę zapraszamy do posługi ewangelizacyjnej w Diakonii Muzycznej Archidiecezji Przemyskiej. Zimowa edycja warsztatów formacyjno-muzycznych odbędzie się w dniach od 12 do 17 lutego 2019 r.(pierwszy tydzień ferii zimowych)w Przemyślu.Podczas zajęć zostanie przygotowany m. in. repertuar pieśni na Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Dukli(12-14 kwietnia 2019). 
Zgłoszenia do  3 lutego  2019 r. na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; kom. 608 426 226; Duszpasterzy, katechetów i nauczycieli prosimy, by zachęcili młodych do zaangażowania się w twórczość Diakonii Muzycznej AP. (korzyśćz udziału w zajęciach jest spora, wszak młodzi wracają do parafii i szkoły z nowym repertuarem i z dobrym warsztatem wokalno-muzycznym).
Informacje: www.diakmuz.pl; FB Diakonia Muzyczna.

                                             Ks. Tadeusz Biały i Monika Brewczak

 
wrzutekranu
 

 
oredzie
 
witaj1018
 
dm12
rewers
Fundacja "Opoka" - www.opoka.org.pl
Z Radia Fara :
Archidiecezja Przemyska
Polecamy :