Kochani,
majowo czyli pięknie pozdrawiamy całą Załogę Diakonii Muzycznej:). Modlitewnie uobecniamy naszych maturzystów z nadzieją, że Duch Święty będzie Was wspomagał w intelektualnych zmaganiach orężem siedmiu darów.
Końcówka roku szkolnego i akademickiego to ważny etap twórczości dla wszystkich pobierających nauki - starajcie się dobrze wykorzystać "ostatnią prostą", wszak dobrym ludziom Pan Bóg sprzyja i lubi dobre zakończenia...,
Wkrótce wakacje - czas wypoczynku i eklezjalnych aktywności - między innymi letnia edycja warsztatów muzycznych i Galowy Koncert w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej (23 sierpnia 2018); udział w Koncercie zapowiedział już ks. abp Adam Szal, metropolita przemyski.
Bardzo prosimy, tak zaplanujcie wypoczynek, aby w wakacyjnym kalendarzu znalazły się również warsztaty formacyjno-muzyczne (21-24 sierpnia 2018).
Raz jeszcze posyłamy serdeczności w klimacie pieśni "Chwalcie łąki umajone...", a dla naszych projektów ewangelizacyjnych przyzywamy wstawiennictwa Matki Najświętszej - Pierwszej Skrzypaczki Diakonii Muzycznej, Alleluja, Alleluja!

                                                  Ks. Tadeusz Biały i Monika Brewczak z Wychowawcami.
 

 
oredzie
 

 
zmartwychwstanie

Kochani,
w blasku PORANKA WIELKANOCNEGO wdzięcznie przywołujemy Waszą ofiarną i piękną posługę podczas SMAP w Radymnie, która wpisuje się w słowa Jana Pawła II: "Widzę w Was stróżów poranka, czuwających o świcie trzeciego tysiąclecia" (ŚDM Rzym 2000; Tor Vergata - noc czuwania).

Posyłamy również radosne ALLELUJA - bo zakrólował Pan, Bóg nasz Wszechmogący. Królestwa tego świata, stały się Królestwem naszego Pana i Jego Pomazańca. I będzie Królem na wieki wieków. Król królów i Pan panów - ALLELUJA (J. F. Haendel - "Mesjasz").

Świątecznie pozdrawiamy i życzymy obfitości łask od Chrystusa Zmartwychwstałego! 

                                                      ks. Tadeusz Biały i Monika Brewczak
 
Kochani,
już odliczamy godziny do Spotkania w Radymnie. Cieszymy się z rekordowej liczby zgłoszeń na SMAP i równie znakomitej ilości osób posługujących w Diakonii Muzycznej. Przed nami czas pięknych spotkań z Panem Bogiem i z ludźmi - "Błogosławcie Pana, wszystkie ludy ziemi.."
                                                      Do zobaczenia. Boże Szczęść:).      
                                                 Monika Brewczak i ks. Tadeusz Biały
Ps.
Posyłamy program naszych zajęć w Radymnie i prosimy, aby każdy się w niego "zaopatrzył".

 Program
 

W niedzielę - 8 kwietnia 2018 r., o godz. 14.00 - na Placu Niepodległości w Przemyślu odbędzie się Wielkanocny Taniec Uwielbienia. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną wielbić Boga tańcem. Przyjdź i raduj się z nami ze zmartwychwstania Chrystusa!. Informacje na stronach - przemyska.pl i Fb DTU.

W imieniu zapraszających
Ks. Tadeusz Biały - duszpasterz akademicki

dtu0418

 
witaj0318
 
dm12
rewers
Z Radia Fara :
Archidiecezja Przemyska
Polecamy :