bn

Jest sprawą żywotną, aby Kościół,
przyjmując wiernie wzór Mistrza,
wychodził dzisiaj głosić Ewangelię
wszystkim ludziom, w każdym miejscu,
przy każdej okazji, nie zwlekając,
bez niechęci i bez obaw.
Radość Ewangelii jest dla całego ludu,
nie może z udziału w niej wykluczać nikogo.
Tak ogłasza ją pasterzom betlejemskim anioł:
"Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką,
która będzie udziałem całego narodu" [Łk 2,10].

(Papież Franciszek)

MŁODYM POSŁUGUJĄCYM
W DIAKONII MUZYCZNEJ ORAZ ICH RODZICOM
MUZYKOM I PEDAGOGOM
ŻYCZYMY
BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT
BOŻEGO NARODZENIA
I
WSZELKIEGO DOBRA

W NOWYM ROKU PAŃSKIM 2019

Monika Brewczak
Ks. Tadeusz Biały

 
Witaj_19
 

"I nagle przyłączyło się do anioła mnóstwo zastępów niebieskich, które wielbiły Boga słowami: "Chwała Bogu na wysokościach, a na ziemi pokój ludziom Jego upodobania" (Łk 2, 13-14) - przez udział w lutowych warsztatach formacyjno-muzycznych i przez posługę w Diakonii Muzycznej AP - przyłączymy się do "zastępów niebieskich" i wyśpiewamy "Chwałę Bogu na wysokościach" podczas SMAP - Dukla 2019 - hej kolęda, kolęda!

Młodych (od kl. VII) kochających śpiew i muzykę zapraszamy do posługi ewangelizacyjnej w Diakonii Muzycznej Archidiecezji Przemyskiej. Zimowa edycja warsztatów formacyjno-muzycznych odbędzie się w dniach od 12 do 17 lutego 2019 r.(pierwszy tydzień ferii zimowych)w Przemyślu.Podczas zajęć zostanie przygotowany m. in. repertuar pieśni na Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Dukli(12-14 kwietnia 2019). 
Zgłoszenia do  3 lutego  2019 r. na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; kom. 608 426 226; Duszpasterzy, katechetów i nauczycieli prosimy, by zachęcili młodych do zaangażowania się w twórczość Diakonii Muzycznej AP. (korzyśćz udziału w zajęciach jest spora, wszak młodzi wracają do parafii i szkoły z nowym repertuarem i z dobrym warsztatem wokalno-muzycznym).
Informacje: www.diakmuz.pl; FB Diakonia Muzyczna.

                                             Ks. Tadeusz Biały i Monika Brewczak

 
wrzutekranu
 

 
oredzie
 
witaj1018
 

                     Warsztaty Diakonii Muzycznej - edycja jesienna
W dniach 12-14 października 2018 roku w Przemyślu odbędzie się jesienna edycja warsztatów formacyjno-muzycznych Diakonii Muzycznej Archidiecezji Przemyskiej. Podczas zajęć zostanie przygotowany nowy repertuar ewangelizacyjny, także na Pielgrzymkę Młodzieży do  Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu (niedziela, 14 października 2018).
Duszpasterzy, katechetów i nauczycieli prosimy o zachęcenie młodych, począwszy od kl. VII, do udziału w warsztatach - korzyść z udziału w zajęciach jest wielka, bo młodzi wracają do parafii czy szkoły z nowym repertuarem pieśni i piosenek oraz z dobrym warsztatem wokalno-muzycznym. Informacje na www: diakmuz.pl i FB Diakonia Muzyczna;
Zgłoszenia do  30 września na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; tel. 608 426 226

warsztaty_pazdzernik2018

 

 
dm12
rewers
Fundacja "Opoka" - www.opoka.org.pl
Z Radia Fara :
Archidiecezja Przemyska
Polecamy :